אודות

מי אנחנו

חברת טורו תקליטנים הינה חברת תקליטנים המתמחה בשירותי מוסיקה לכל סוגי האירועים. חתונה, בר/ת-מצווה, ברית/ה, חינה ואירועים עסקיים. חברת טורו תקליטנים מביאה ללקוחותיה את המקצועיות, המיומנות והבלעדיות שנרכשו במהלך השנים. בטורו תקליטנים אנו סבורים שלקוח מרוצה זה שגריר מעולה ולכן אנו שוקדים לתת לכל לקוח יחס חם ואישי מהרגע הראשון, ייעוץ מקצועי וכמובן מחיר.

השאיפה שלנו

השאיפה של טורו תקליטנים היא לקחת חלק בכל אירוע ולדעת שגם היום נצליח לשמח אתכם ביום המיוחד שלכם. טורו תקליטנים רואה את עצמה בכל במה אפשרית, בכל מקום ובכל זמן וזאת הסיבה מדוע בחרנו דווקא במקצוע הזה. האנרגיות החיוביות, האדרנלין המטורף, הפרגונים שלא פוסקים והמבטים שלכם אלינו על הבמה הם אלו שנותנים לנו את הכוח להניע את המכונה הזאת שנקראת

טורו תקליטנים.

מה אנחנו עושים

כשאנו נשאלים מה אנחנו עושים? התשובה היא פשוטה… מוזיקה, מוזיקה ושוב פעם מוזיקה!!! במהלך העשייה שלנו, אנו מקפידים על הפרטים הכי קטנים, ומעניקים למוזיקה חיות כדי שאתם הלקוחות תוכלו ליהנות מחווית מוזיקה שעוד לא שמעתם וכמובן בלעדיות על החומרים מפני המתחרים. טורו תקליטנים הופכים כל אירוע לחוויה אמיתית ע"י קריאת אופי הקהל ואינטראקציה מושלמת.

"תמיד ידעתי שהמוזיקה תהיה זו שתלווה אותי כל חיי. כל אירוע ההתרגשות נולדת מחדש, לראות את אותם הזוגות צועדים ואני יחד איתם. להרגיש את הקצב ומצד שני את פעימות הלב, להיות בעמדה ולגרום לקהל להשתולל. לנצור כל רגע ורגע ולדעת שגם היום שמחתי עוד חתן וכלה. לגעת בשמים מרוב אושר ולדעת שעשיתי את הבחירה הנכונה."
DJ אלירן חליבה
אלירן חליבה
Dj & Producer
0
כבר חברים שלנו בפייסבוק
אודות

אודות טורו די ג'יי

חברת טורו די ג'יי במסגרת שירותי המוסיקה אותה היא מספקת, פועלת מדן ועד אילת,

לכל מקום בו נדרש נגיע כדי לתת את הכי טוב שלנו.

כחברה המכבדת את עצמה חברתנו שמה דגש מרכזי על נושא השירות

והמקצועיות אותה היא מספקת ללקוחותיה, כל לקוח ולקוח מקבל יחס אישי חם והוגן.

חברת טורו תקליטנים חרטה על דגלה את תודעת השירות הבלתי מתפשרת

וזאת על מנת להקנות ללקוחות החברה את השירות אותו הם צריכים בצורה טובה והנעימה ביותר

וכמובן בצורה האחראית, המקצועית והשירותית ביותר.

אנו מודים לכל אחד ואחד מכם שבחר דווקא באנו לקחת חלק באירוע שלכם,

ביום שהוא אך ורק שלכם ואנו בטוחים שנמשיך וניפגש רק בשמחות, אמן.

שלכם בהערכה רבה טורו די ג'יי (טורו תקליטנים).