ברכת חתן לחתונה

ברכת חתן דוגמאות

אומרים שביום החתונה כל התפילות נשמעות בשמים.

ברכת חתן לחתונה מיוחדת הם דבר שאנחנו אישית מאוד ממליצים עבור החתן ביום המיוחד בחייו.

תחשבו על זה ברכת חתן בדרך לחופה זה משהו מרגש לפני הדבר האמיתי.

במקום לשים מוזיקת רגע חשבנו שעדיף לאחד את המוזיקה עם הברכה המרגשת וזה מה שייצור את האפקט המרכזי!!!

ומה אתם צריכים לעשות? אל דאגה אנחנו נקליט אותך באולפן ונערוך את הברכה עוד לפני האירוע.

ברכתך יכולה להיות מורכבת ממגוון רחב של סגנונות, אנחנו בטורו תקליטנים מעמידים לרשותך מספר דוגמאות,

אך באפשרותך להביא עמך ברכה אישית.

ברכת חתן לחתונה

חתן יקר, אתה עומד רגע לפני החופה, כל העיניים נישאות אליך, אתה מתרגש והלב מתחיל לפעום בחוזקה ואז ההקלטה שעשינו לך מתחילה להתנגן ברקע, קולך יהדהד בין מאות האורחים וירגש כל אחד ואחד. אין ספק שזהו שדרוג מטריף חושים ביום המיוחד שלך בדרכך לחופה.

הדף ברכת חתן לחתונה המיוחד הזה נועד אך ורק לך וזאת כדי לתת לך רעיונות לברכה אותה אנו נשמיע ברקע ביום חתונתך, בדרך לחופה, במהלך ריקוד הסלואו או בכל רגע שתחפוץ באירוע המרגש של חייך. אנחנו בטורו תקליטנים תמיד מברכים על ברכות חדשות ומקוריות ונשמח לקבל ממך רעיונות נוספים. אז אם אתה עשוי מהחומר הזה שיודע לכתוב ברכות מהלב, מהרגש ויודע לגעת עמוק עמוק לאלו הסובבים אותך, שתף אותנו! בנוסף אנחנו בטורו תקליטנים נשמח להקליט אותך עוד בטרם האירוע ולעשות לך ליטוש ועריכה מיוחדת ברמה הגבוהה ביותר כדי שהמילים שתאמר יהיו כה מרגשות שישאירו טעם מתוק. דבר אחד בטוח, ההתרגשות תהיה בשמים!

דבר נוסף אם כבר החלטתם לעשות ברכת חתן לחתונה נשאלת השאלה מה עם הכלה? אז לכבוד הכלה המיועדת הכנו גם כן דף מיוחד שהוא רק עבורה, עבור ברכת הכלה שלה שגם אותו אנחנו נקליט עוד בטרם האירוע ונערוך לו ליטוש ועריכה מקצועית כדי שהריגוש יהיה כפליים גם מצד החתן וגם מצד הכלה. שתי הדברים הללו יחד יהיו הטעימה לפני הדבר האמיתי שבו אנחנו נגרום לכל האורחים שלכם לרקוד ולקפץ כמו שאף פעם הם לא חלמו.

ברכת חתן לחתונה

אהבתם?

נשמח אם תהיו חברים שלנו בפייסבוק