מדוע טורו תקליטנים?

"ישנם דברים שעד שלא תראו אותם באמת, לא תאמינו שהם קיימים".

על השירות

חברת טורו תקליטנים מתייחסת לכל לקוח ולקוח בכבוד והערכה. בין אם מדובר באירוע קטן או גדול כאחד. חברתנו מברכת כל לקוח שבוחר בנו להיות אלו שיהיו עמו ברגע המאושר ומעניקה את מלוא תשומת הלב כבר מהפגישה הראשונה.

על מנת שנוכל להכין את המוזיקה הטובה ביותר והמקצועית ביותר הקמנו אולפן מקצועי שבו אנו יוצרים ועורכים את המוזיקה עבורכם הלקוחות. ההיתרון שלנו כחברה על פני המתחרים הינו היכולת שלנו ליצור מוזיקה חדישה ועדכנית והכי חשוב בלעדית שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר מלבד העובדים בחברה וכמובן אתם לקוחות יקרים. 

בפגישתנו הראשונה אנו נסביר לכם קצת על חברת טורו תקליטנים ונתן לכם טעימה קטנה ממה שאנחנו יוצרים וכמובן נראה לכם קליפ קצרצר כדי שתוכלו להכיר אותנו יותר מקרוב. נשמע אתכם הלקוחות ועל האירוע המיועד. נדבר קצת על סוגי המוזיקה השונים ועל העדפותיכם באירוע שאתם חוגגים. ניתן לכם טיפים והמלצות מהניסיון שצברנו במהלך השנים. ולסיום נקבע פגישה נוספת לתיאום מוסיקה לפני האירוע.

מסיבה, חגיגה או קרנבל?

כדי שנוכל להכיר את הקהל שלכם בטרם האירוע עצמו וכדי שנוכל להיות ערוכים בצורה המקצועית והטובה ביותר, אנחנו נעזרים בכם עוד לפני האירוע. כמובן שבאירוע עצמו על פי בקשתכם אנחנו ניצמד לז'אנר שאתם בחרתם, אך במידה ואנחנו נזהה שהקהל לא כל כך מתחבר לז'נר, אנחנו ניידע אתכם תוך כדי האירוע שצריכים לעשות "טוויסט" בעלילה ולשנות לז'נרים אחרים. ברגע שנקבל אישור מכם אנחנו נפעיל את הקסם שלנו ונגרום לכולם לרקוד ולא נשאיר אך אחד יושב.

אנחנו תמיד בעד קרנבל!!! זה תמיד שמח ומלא אנרגיות מטורפת, אך גם כאן הלקוח הוא זה שמחליט. ישנם לקוחות שיעדיפו את האירוע הקלאסי הרגוע יותר והסולידי וישנם לקוחות שיחפשו לעוף הכי גבוהה שרק אפשר, אנחנו נהיה על עמדה ערוכים לכל בקשה שלכם.

חברתנו איננה מגבילה אתכם לקוחות יקרים בשעה מסויימת לסיום האירוע, מבחינתנו עד אחרון המוזמנים אנחנו נלווה אתכם על הבמה. 

אנחנו חושבים שהלקוחות שלנו יעידו על כך שאנחנו קודם כל מקצועיים וזה מה שמייחד אותנו. אנחנו אדיבים מאוד ומקפידים על יחס חם ואוהב לכל לקוחותינו. אנחנו תמיד ניתן 200% ונעשה הכל כדי שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים.

תנאי תשלום?

נהוג לשלם כ 10% מקדמה בעת חתימת החוזה וזאת כדי להבטיח את התאריך המיוחל. כחודש לערך לפני האירוע בעת שנשב להיפגש על תאום מוסיקה לפני האירוע נהוג לשלם עוד כ 30% וביום שלמחרת האירוע, משלמים את יתרת החשבון. 

רוצה שנחזור אליך?

אנא מלאו את הטופס ונדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות.