שיר לריקוד סלואו ישראלי

– רשימת שירים ישראלים וים-תיכוניים לריקוד סלואו חתונה –

שיר לריקוד סלואו ישראלי

המלצות לבחירת שיר לריקוד סלואו ישראלי

אתם בוודאי כבר מדמיינים איך יהיה האירוע המרגש ביותר בחיים שלכם?…כל האורחים באולם כבר מחכים שתופיעו, טקס החופה עובר בהתרגשות כה רבה ואז שניכם יחד אוחזים ידיים חתן וכלה בריקוד הסלואו הראשון שלכם כבעל ואישה. אתם לא צריכים להיות די ג'יי בעצמכם אנחנו כבר ריכזנו עבורכם תחת הכותרת שיר לריקוד סלואו את כל השירים המומלצים ביותר. תוכלו לשמוע ולהתרשם ממגוון גדול של שירים שילוו אתכם בריקוד הסלואו הראשון שלכם, את זה רק אתם תחליטו. מהלהיטים הישנים ועד החדישים ביותר.

עכשיו שבו לכם יחד אתה והיא תאזינו לקולות של השירים, תתחברו למילים ותדמיינו לכם את הרגע המאושר בו אתה ואת כבר בעל ואישה ובפעם הראשונה רוקדים את ריקוד הסלואו שלכם. מתוך מגוון השירים הרחב תוכלו למצוא את זמר הנשמה שלומי שבת, ואיך אפשר בלי "אור גדול"  של אמיר דדון, שמעון בוסקילה בשירו המרגש "את המחר שלי" ועוד…שיר לריקוד סלואו ישראלי הינו דף שכל הזמן יתעדכן ויתווספו אליו יותר ויותר תכנים, אנחנו מאחלים לכולכם שתהיה לכם האזנה ערבה. מחכים לכם באירוע טורו תקליטנים.

שלומי שבת – בראשית עולם

דודו אהרון - מילים פשוטות

עמיר בניון – ניצחת איתי הכל

דודו אהרון – את אשתי

משה פרץ – האישה שלי

אמיר דדון – אור גדול

ישי לוי – האחת שלי

שמעון בוסקילה – את המחר שלי

נתן גושן – כל מה שיש לי

דנה לפידות - להינשא הלילה

שלומי שבת - שתדעי

אייל גולן - מלאת אהבה

שלומי שבת - האישה של חיי

כשאת נוגעת בי - בועז שרעבי

גיא גמזו - אוהב לנצח

אייל גולן - לוחמת

מאור אדרי כמו שאת

משה פרץ - נשבע לך

קובי פרץ - האחת של חיי

אייל גולן - כשאחר

מאור אדרי - האישה שלי

שיר לריקוד סלואו ישראלי
שיר לריקוד סלואו ישראלי

אתר טורו תקליטנים אינו מאחסן או משווק חומרים כלשהם על גבי השרתים שלהם. כל החומר אשר מוצג באתר הינו כפי שהוא מוצג מאתר YOUTUBE.